Twee gewonden bij aanrijding op A1
Geplaatst op: 22-01-2007
Enter - Op zaterdag 20 januari vond omstreeks 21.30 uur een aanrijding plaats op de Rijksweg A1 onder Enter. Een 45-jarige man uit Enschede reed met zijn personenauto over de A1 in de richting Hengelo met een snelheid van ongeveer 120 km/u. Ter hoogte van het viaduct over de N347 reed de 45-jarige achter op een voor hem in dezelfde richting rijdende auto. De 45-jarige had de auto niet gezien, omdat deze net op het neergaande hellingsvlak van het viaduct reed. Nadien bleek dat deze auto, bestuurd door een 52-jarige man uit Warszawa (PL) met een snelheid van ongeveer 70 km/u had gereden.
Als gevolg van de aanrijding raakte de auto van de 52-jarige Pool van de weg en reed het talud af.
Bij de aanrijding raakte de 52-jarige Pool en zijn 35-jarige Poolse passagiere gewond. Zij werden voor onderzoek naar het ziekenhuis overgebracht en ter observatie opgenomen.
De politie heeft de rijbaan voor een korte tijd afgesloten, om alle glas en onderdelen te kunnen opruimen. Tegen de 52-jarige Pool wordt proces-verbaal opgemaakt wegens verkeersgevaarlijk rijgedrag in verband met zijn lage snelheid.
Ga terug...






