kleding- en papieractie van Wilhelmina
Geplaatst op: 04-05-2007
De muziekvereniging "Wilhelmina" houdt op vrijdagavond 11 mei en op zaterdag 12 mei aanstaande haar jaarlijkse kleding- en papieractie.Met behulp van de belangeloze medewerking van diverse transportbedrijven en evenzovele chauffeurs zullen de leden van "Wilhelmina" zich inzetten om deur aan deur zoveel mogelijk (niet meer) gedragen kleding en oud papier te verzamelen. Daarnaast zijn oude schoenen hartelijk welkom.
De muziekvereniging "Wilhelmina" zal de opbrengst van de actie gebruiken voor het vervangen van instrumenten.
Inmiddels zijn een aantal instrumenten vervangen maar er liggen nog een groot aantal wensen op dit gebied. Met het beschikbaar stellen van gedragen kleding en oud papier komt de vereniging een eind in de goede richting.
Het is de bedoeling dat de actie op vrijdagavond wordt gehouden in een deel van de wijk Braakmanslanden (ten zuiden van de Keizersdijk) en de wijk Veeneslagen.
Op zaterdag vervolgens zullen de vrachtauto's de rest van Rijssen aandoen.
Ga terug...






