ZZP Bijeenkomst in cafe Bij de Tijd in Rijssen
Geplaatst op: 31-10-2007
Op dinsdag 13-11 is er geld te verdienen op de informatie bijeenkomst van de ZZP’ers.We hebben namelijk de belasting op bezoek die speciaal gerichte informatie geeft die toe gespitst is op ons als ZZP’ers.
De presentatie wordt verzorgd door de hr J.M. van het Reve die tevens de coördinatie doet voor de landelijke starters dag van 3 november j.l.
Kortom een consulent van de belasting die goed op de hoogte is van wat voor ons als zzp’ers belangrijk is.Ook op deze avond hebben we de primeur van de website.De leden die in de voorgaande bijeenkomsten de gegevens hebben aangeleverd zullen nu kunnen zien hoe ze in de website vermeld staan.Volgens de planning zullen we de website openen op de eerste bijeenkomst van 2008.Voor het openen van de website hebben we een belangrijke burger van Rijssen bereid gevonden om dit te doen.
Na deze stroom van informatie hebben we als ZZP club op 12-december een uitleg over hoe van het bronwater van Boekelo het Grolsch bier gemaakt wordt.
Deze uitnodiging geldt voor jezelf en je partner leden gaan voor maar lid worden van ZZP bij de tijd kan altijd.
Dus wees erbij op de ZZP avond op dinsdag 13-november om 20.00 uur in Café “Bij de Tijd”
Ga terug...






