Politie zoekt getuigen auto-inbraken
Geplaatst op: 05-03-2008
In Rijssen werden in de nacht van dinsdag 4 op woensdag 5 maart meerdere auto-eigenaren het slachtoffer van inbraak in hun auto’s. In de voorafgaande nacht zijn er ook al auto-inbraken gepleegd.Op woensdagochtend 5 maart deden reeds zes inwoners van Rijssen aangifte, omdat in de nacht van dinsdag 4 op woensdag 5 maart was ingebroken in hun auto. De voorafgaande nacht, van maandag op dinsdag, bleken ook al drie inwoners uit Rijssen het slachtoffer te zijn geworden van inbraak in hun auto. De buit betrof in de meeste gevallen radioapparatuur.
De politie in Rijssen wil graag in contact komen met mensen die in de beide nachten, van maandag 3 op dinsdag 4 maart en van dinsdag 4 op woensdag 5 maart, iets verdachts hebben gezien, dat mogelijk verband kan houden met de auto-inbraken.
Zij worden verzocht contact op te nemen met de politie Twente – afdeling Rijssen, telefonisch bereikbaar via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.
Ga terug...






