Radio 350 zoekt onderwerpen voor Het Debat
Geplaatst op: 03-04-2008
Op 20 mei aanstaande organiseren Radio350, de Jeugdraad Rijssen-Holten en de Openbare Bibliotheek Rijssen-Holten weer een aflevering van het discussieprogramma over Rijssense kwesties. Inbreng van het Rijssens publiek is daarbij zeer welkom.De discussie die vanaf 20.00 uur in de bibliotheek gehouden wordt, zal rechtstreeks worden uitgezonden door Radio350. Het programma wordt gepresenteerd door Henk van de Maat (bekend van ’t Lopend Vuurtje) en Bert Bosschers.
In het programma zullen zaken aan de orde gesteld worden die de Rijssense burgers bezighouden. Het is de bedoeling dat er een discussie ontstaat tussen het panel van Rijssense politici en het publiek.
Als u een onderwerp heeft waarvan u vindt dat er aandacht aan besteed moet worden op dinsdag 20 mei, mail dan naar annelieskremer@bibliotheekrijssenholten.nl.
Ga terug...






