Judith Koelemeijer in Brodshoes - Radio 350 :: Weet wat er speelt
Nu op Radio 350
00:00 - 10:00 uur
350 Nonstop
Playing
Straks
10:00 - 13:00 uur
350 RegioRuil
Livestream
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
De Frequentie's van Radio 350 Optica Lichtarchitectuur - Creatief in lichtoplossingen

Rijssens Nieuwsblad



 

Radio 350 Hyves Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

Judith Koelemeijer in Brodshoes

Geplaatst op: 10-04-2008
Op dinsdag 15 april geeft de schrijfster Judith Koelemeijer een lezing in het Brodshoes in Rijssen. Ze treedt op op uitnodiging van de Kulturele Raad Rijssen en de Openbare Bibliotheek Rijssen-Holten.

Judith Koelemeijer (1967) is bekend geworden door haar boek ‘Het zwijgen van Maria Zachea’ uit 2001, waarmee ze de NS-publieksprijs won. Onlangs is haar tweede boek ‘Anna Boom’ uitgekomen. Dit is het waargebeurde levensverhaal van een vrouw die zich weinig aantrok van de conventies van haar tijd en milieu en een avontuurlijk leven leidde. Ze hielp onder andere joden tijdens de Tweede Wereldoorlog.

De lezing in het Brodshoes begint om 20.00 uur. Kaarten zijn te koop bij de bibliotheken in Rijssen en Holten en bij de VVV in Rijssen. Leden van de bibliotheek betalen € 7,- en niet-leden € 8,-. Boekhandel Heusinkveld uit Holten zal boeken verkopen die de schrijfster zal signeren.


Ga terug...