Morsweg aantal nachten afgesloten
Geplaatst op: 02-10-2008
Een deel van de Morsweg in Rijssen wordt van 6 tot 10 oktober tijdens de nachtelijke uren afgesloten voor verkeer. De afsluiting duurt van ’s avonds 19.00 uur tot ’s morgens 06.00 uur.. De werkzaamheden worden ’s nachts uitgevoerd om de bereikbaarheid van de bedrijven zo veel mogelijk te garanderen. De Morsweg is een belangrijke ader in het bedrijventerrein. Dagelijks maken veel voertuigen gebruik van deze weg als toe- of afvoer van de bedrijven.
Deze (gemeentelijke) weg wordt tussen de Jutestraat en de rotonde Morsweg/Plaagslagen in het kader van de revitalisering opnieuw geasfalteerd.
Om de bereikbaarheid van de bedrijven zoveel mogelijk te garanderen is besloten de weg in de nachtelijke uren te asfalteren. Dat gebeurt van 6 tot 10 oktober tussen 19.00 uur en 06.00 uur. Overdag is de weg met een gematigde snelheid opengesteld voor verkeer. De werkzaamheden starten op 6 oktober om 19.00 uur en zijn op 10 oktober om 06.00 uur afgerond.
De bedrijven aan dit deel van de Morsweg ontvangen hierover van de gemeente bericht of hebben al bericht ontvangen.
Ga terug...






