Leesgroep voor senioren
Geplaatst op: 24-10-2008
Op woensdagmorgen 5 november organiseert Senia Literair in samenwerking met deBibliotheek Rijssen-Holten in de bibliotheek in Rijssen een informatieochtend voor
mensen die belangstelling hebben om deel te nemen aan een leesgroep voor senioren.
Senia Literair richt zich op deelnemers vanaf 50 jaar. De ochtend begint om 10.00 uur, en is om 12.00 afgelopen. De toegang is gratis. Aanmelding vooraf wordt op prijs gesteld. Dit kan bij Marijke Slager, tel. 0570-562 055 of mslager@senia.nl. website: www.senia.nl.
Senia Literair introduceert leesgroepen voor 50-plussers in heel Nederland in samenwerking met bibliotheken en/of ouderenbonden. Van Drachten tot Venray zijn er al leesgroepen van start gegaan. Ook in het werkgebied van Bibliotheek Rijssen-Holten biedt Senia deze mogelijkheid. Wie belangstelling heeft, kan vrijblijvend deze informatieve bijeenkomst bijwonen. Meedoen met een leesgroep betekent dat men een aantal boeken per jaar leest en die bespreekt, samen met anderen.
U leest literatuur die de laatste jaren verschenen is, maar soms ook een boek van langer geleden, zoals “Nooit meer slapen” van Willem Frederik Hermans. Mooie boeken, soms ook titels waar men uit zichzelf nooit aan begonnen zou zijn.
De leesgroepen krijgen bij ieder boek dat zij gaan lezen en bespreken informatie over het boek en de auteur. Daarnaast worden er vragen en gespreksthema’s aangereikt, wat tot een goed gesprek in de leesgroep kan leiden. Deze begeleiding kost € 27,- per jaar per persoon.
Ga terug...






