Drukke jaarwisseling voor politie en brandweer - Radio 350 :: Weet wat er speelt
Nu op Radio 350
00:00 - 08:00 uur
350 Nonstop
Playing
Straks
08:00 - 10:00 uur
350 NL Top 10
Livestream
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
De Frequentie's van Radio 350 Wouters Totaal Afbouw

Rijssens Nieuwsblad



 

Radio 350 Hyves Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

Drukke jaarwisseling voor politie en brandweer

Geplaatst op: 01-01-2009
Politie Twente, Brandweer en Ambulance hebben een drukke jaarwisseling gehad. Net als de afgelopen jaren hadden zij de handen vol aan incidenten.

In verschillende Twentse gemeenten heeft de politie extra personeel ingezet. Desondanks hadden agenten de handen vol aan een groot aantal incidenten zoals overlastmeldingen, vernielingen, rijden onder invloed, autobranden, huiselijk geweld, vechtpartijtjes, mishandelingen en openlijke geweldpleging.

Hoewel de meldkamer het erg druk had met telefonische meldingen, zijn er in Twente geen excessen geweest. Opvallend was dat de politie, op twee opstootjes en een incident in Hengelo na, geen meldingen heeft gekregen vanuit horeca. De politie vermoedt dat zichtbaar en extra inzet van politiepersoneel goed heeft gewerkt.

Het aantal meldingen (circa 190) is voor de brandweer nagenoeg gelijk als in 2007. De concentratie van de uitrukken lag met name bij de grotere gemeenten zoals Almelo, Enschede, Hengelo en Oldenzaal.

Hierbij ging het vooral om containerbrandjes en afval/ruigte brandjes en andere kleine vreugdevuren. Andere gemeenten hadden een geringer aantal meldingen.




Ga terug...