TwentseWelle start beginnerscursus Twents - Radio 350 :: Weet wat er speelt
Nu op Radio 350
10:00 - 12:00 uur
Oudfit
Playing
Straks
12:00 - 22:00 uur
350 Nonstop
Livestream
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
De Frequentie's van Radio 350 Optica Lichtarchitectuur - Creatief in lichtoplossingen

Rijssens Nieuwsblad



 

Radio 350 Hyves Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

TwentseWelle start beginnerscursus Twents

Geplaatst op: 16-09-2009
TwentseWelle start maandag 28 september 2009 een nieuwe beginnerscursus Twentse taal. De cursus is bedoeld voor mensen die de Twentse taal willen leren spreken, verstaan en begrijpen, maar ook voor hen die het Twents wel beheersen maar graag meer willen weten over de achtergronden van de taal.

De cursus schenkt aandacht aan allerlei facetten van de Twentse taal, zoals grammatica, spelling, poëzie, uitdrukkingen en gezegden. Ook maakt een bezoek aan de Taalkamer van museum TwentseWelle onderdeel uit van het cursusprogramma. Naast de taal is er veel aandacht voor de Twentse cultuur.

De cursus beslaat zes achtereenvolgende maandagen van 19.30 tot 21.30 uur en wordt gegeven in het gebouw van TwentseWelle, het Rozendaal 11, 7523 XG te Enschede. De cursus wordt verzorgd door streektaalconsulent Harry Nijhuis, RTV Oost-presentatrice Thea Kroese en de neerlandici/streektaalkenners Harry Morshuis en Gerrit Dannenberg.

Voor meer informatie of aanmelding kunt u contact opnemen met streektaalconsulent Harry Nijhuis, tel. 053-4807691, 06-13164121 of via email h.nijhuis@twentsewelle.nl

De kosten bedragen € 90,-. De beginnerscursus Twents vindt alleen plaats bij voldoende deelname.

Ga terug...