Bibliotheek Rijssen vertoont 'Oeroeg' - Radio 350 :: Weet wat er speelt
Nu op Radio 350
12:00 - 22:00 uur
350 Nonstop
Playing
Straks
22:00 - 23:00 uur
Jazz on 350
Livestream
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
De Frequentie's van Radio 350 Wim Jansen Assurantiën

Rijssens Nieuwsblad



 

Radio 350 Hyves Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

Bibliotheek Rijssen vertoont 'Oeroeg'

Geplaatst op: 04-11-2009
Op 19 november wordt in de bibliotheek in Rijssen de film ‘Oeroeg’ vertoond ter gelegenheid van de actie ‘Nederland Leest’. De voorstelling begint om 19.30 uur.

Tussen 23 oktober en 20 november staat de debuutroman ‘Oeroeg’ van Hella S. Haasse centraal in de bibliotheken. Het is de bedoeling dat heel Nederland dit boek leest en er met elkaar over praat. Bibliotheekleden kunnen, zolang de voorraad strekt, een gratis exemplaar afhalen in de bibliotheek.
Naar het boek is een film gemaakt, die bekroond is met een Gouden Kalf voor beste acteur. De film gaat over de vriendschap tussen een Indische en een Nederlandse jongen die ernstig op de proef wordt gesteld. De film geeft een goed beeld van de politieke situatie in Nederlands-Indië vlak na de Tweede Wereldoorlog.
Op 19 november zal er in de bibliotheek een kraam aanwezig zijn van de Wereldwinkel. Toegang tot de film is gratis.

Ga terug...