Peutervoorstelling Wiebelbillenboogie - Radio 350 :: Weet wat er speelt
Nu op Radio 350
12:00 - 22:00 uur
350 Nonstop
Playing
Straks
22:00 - 23:00 uur
Jazz on 350
Livestream
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
De Frequentie's van Radio 350 Optica Lichtarchitectuur - Creatief in lichtoplossingen

Rijssens Nieuwsblad



 

Radio 350 Hyves Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

Peutervoorstelling Wiebelbillenboogie

Geplaatst op: 27-01-2010
Zaterdag 6 februari speelt poppentheater Rik Rikken een voorstelling naar aanleiding van het prentenboek van het jaar
'De Wiebelbillenboogie' van Guido van Genechten in de bibliotheek in Rijssen.

Aansluitend op de Nationale Voorleesdagen (20 t/m 30 januari), waarin het voorlezen aan jonge kinderen centraal staat, kunnen peuters en kleuters vanaf ongeveer drie jaar genieten van een vrolijke voorstelling.
Als mama weg moet, zorgt papa op een heel speciale manier voor de kinderen. Zwarte voeten en bellenblazen in bad, het kan allemaal. Als mama thuiskomt schrikt ze van de bende, maar de wiebelbillenboogie maakt alles goed.
De voorstelling begint om 15.15 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de klantenservice in de bibliotheek en aan de zaal.

Ga terug...