Themadag voor agrarische vrouwen in Dijkerhoek
Geplaatst op: 30-09-2010
Op donderdag 21 oktober a.s. wordt bij Het Bonte Paard in Dijkerhoek (Holten) een themadag voor agrarische vrouwen gehouden. Thema is ‘Omgevingsvisie en Natura 2000 aan de keukentafel’. De dag begint om 09.30 uur en wordt rond 15.30 uur afgesloten. U kunt zich opgeven tot uiterlijk 14 oktober 2010.Inhoud van de dag
De kranten staan er vol van: de Omgevingsvisie en Natura 2000. Er is enorm veel informatie, maar wat is het effect voor jouw eigen situatie? Tijdens de themadag wordt eerst ingegaan op het algemene plaatje, landelijk en provinciaal, waarna wordt ingezoomd op een gemeente. Vervolgens belanden we ‘aan de keukentafel’. ’s Middag wordt het Groot Agrarisch Kansenspel gespeeld, waaraan iedereen mee kan doen. Een luchtige manier om met elkaar van gedachten te wisselen over het onderwerp van de dag.
Organisatie
De dag wordt georganiseerd door AVO (Agrarische Vrouwenorganisaties Overijssel) in samenwerking met Stimuland en is mogelijk gemaakt door een financiële bijdrage van de provincie Overijssel.
Opgeven
Agrarische vrouwen die belangstelling hebben voor deelname kunnen zich tot uiterlijk 14 oktober opgeven bij Lucie Otten van Stimuland, telefoon (0529) 47 81 80 of e-mail info@stimuland.nl. De kosten voor deelname bedragen € 15,00 per persoon (inclusief koffie en lunch), te betalen bij binnenkomst. Kinderopvang wordt verzorgd; dit wel graag tijdig doorgeven.
Ga terug...






