Tomorrow never dies op 9 januari - Radio 350 :: Weet wat er speelt
Nu op Radio 350
00:00 - 10:00 uur
350 Nonstop
Playing
Straks
10:00 - 13:00 uur
Goud en Nieuw
Livestream
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
De Frequentie's van Radio 350 Wim Jansen Assurantiën

Rijssens Nieuwsblad



 

Radio 350 Hyves Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

Tomorrow never dies op 9 januari

Geplaatst op: 31-12-2010
Hoewel velen nog met 1 been in de kerstsfeer verkeren, kijkt Transformed alweer vooruit naar het nieuwe jaar. Op 9 januari is het namelijk alweer tijd voor de eerste meeting van 2011!
Met een bijpassend thema: ‘2011 – Tomorrow never dies’.

Wim Grandia zal op 9 januari ‘s avonds spreken over dit spannende thema. Over toekomst en je eigen toekomstperspectief. Veel mensen zijn bezig met de toekomst, vaak nog meer dan met het heden. Soms kijk je ernaar uit, soms kan je er ook bang voor zijn. Kom naar de meeting in het Parkgebouw te Rijssen en denk mee over dit thema, dat iedereen zal aanspreken. Wim Grandia is voor velen een bekende spreker en een vaste vriend van Transformed. Hij stond aan de wieg van de Ronduit-club en de Ronduit-Praise, zowel als schrijver als zanger en sprak onder andere op de EO-jongerendag.

Zoals bij elke meeting zal er ook deze zondagavond veel ruimte zijn voor worship en praise, samen met de Transformed Praise Band. Het thema zal verder worden uitgewerkt door middel van o.a. sketch en diverse multimedia.

Transformed meeting: Zondagavond 9 januari 2011, in het Parkgebouw te Rijssen. Deuren open om 19.00 uur, de meeting begint om 19.20 uur. Voor meer informatie over de Transformed meeting of over de overige activiteiten van Transformed: zie www.transformed.nl.

Ga terug...