Goede sfeer bij ‘Urban Poetry Battle’ - Radio 350 :: Weet wat er speelt
Nu op Radio 350
13:00 - 18:00 uur
350 Nonstop
Playing
Straks
18:00 - 20:00 uur
Experience
Livestream
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
De Frequentie's van Radio 350 Optica Lichtarchitectuur - Creatief in lichtoplossingen

Rijssens Nieuwsblad



 

Radio 350 Hyves Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

Goede sfeer bij ‘Urban Poetry Battle’

Geplaatst op: 27-10-2005
Rappen is hot, ook in Rijssen. Daar werd gisteren voor een publiek van meer dan tweeduizend tieners een ‘Urban Poetry Battle’ gehouden. En het gaat om de ‘flow’, weten ze al bij de organiserende bibliotheek.

RIJSSEN - ‘Het geheim van een goede rap? Ik heb gelezen dat dat de ‘flow’ is...’, zegt Annemarie van Essen, voorzitter van het bestuur van de bibliotheek Rijssen-Holten.

‘En inhoud. Niet schelden om het schelden. Daar ben ik blij mee, want inhoud is ook waar wij naar streven. De bibliotheek is verantwoordelijk voor de organisatie van de ‘Urban Poetry Battle’ een rapwedstrijd tussen leerlingen van de scholengemeenschappen Pius X en de Waerdenborch, in discotheek Lucky & Co, met als inzet de hoofdprijs: een avond karten en lasergamen voor tien personen. Ter voorbereiding kregen de leerlingen van de scholen lesmateriaal en een workshop van Ricardo (‘Frico Rico’) een van de leden van de band Opgezwolle. Rico zit vanavond in de jury en zal een optreden verzorgen. Reggesteyn werd ook benaderd, maar was druk met verhuizen en vond sommige teksten in de lesbrief niet helemaal koosjer, klinkt het vanuit de organisatie.


Ga terug...