De Programmering van Radio 350

De Programmering van Radio 350

Maandag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 Radiogangmaker Johan Tolsma
12:00 De Middagmix
18:00 Vandaag Lokaal
19:00 On Air Gijs Hakkert en Michel de Boer
21:00 Ilona On Air Ilona Tienkamp
22:00 350 Nonstop
23:00 Muziek om te dromen
Dinsdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 Laten We Welzijn Gerdien Tigelaar
12:00 Vandaag Lokaal (Herhaling)
13:00 De Middagmix
18:00 Vandaag Lokaal
19:00 Plat-Zat | Shanty
20:00 Streektaal Ben Nijkamp
22:00 Blasmusik Klingt So Hans Dijsselhof
23:00 Muziek om te dromen
Woensdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 RegioRuil Edelmira Valera, Hetty Rolleman
12:00 Vandaag Lokaal (Herhaling)
13:00 De Middagmix
17:00 Met het oog op Holten Freddie en Joke Paalman
18:00 Vandaag Lokaal
19:00 Eine stunde mit Maria Joke Paalman
20:00 Crazy Horses Marleen Schreurs en Denny Nijland
22:00 DaVinci
23:00 Muziek om te dromen
Donderdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 Oudfit Liesbeth Letink, Hans Scheffer, René Hoff en Henk Jansen
12:00 Vandaag Lokaal (Herhaling)
13:00 De Middagmix
18:00 Vandaag Lokaal
19:00 Singer-songwriter & de Band Wim Jansen en Henk van de Maat
20:00 Toppers van Toen Hetty Fuit en Jan Koster
21:00 Black & Blues
22:00 Jazz@Night Reijer Dorresteijn
23:00 Muziek om te dromen
Vrijdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 Gouwe Ouwe Show Henk Jansen
12:00 Vandaag Lokaal (Herhaling)
13:00 Oudfit (Herhaling) Liesbeth Letink, Hans Scheffer, René Hoff en Henk Jansen
15:00 De Middagmix
16:00 Hollandse Nieuwe Gerhard Koetsier
18:00 Vandaag Lokaal & Sport Henk van de Maat
19:00 Van eigen bodem Gerhard Koetsier
20:00 De Tijdmachine Geert Wolff
21:00 Zapped Edelmira Valera
23:00 Muziek om te dromen
Zaterdag
00:00 350@Night
07:00 De Flierefluiter Harry Nijkamp
10:00 Vandaag Lokaal Weekend Harry Nijkamp en Gerdien Tigelaar
12:00 350 Nonstop
13:00 Koster in het Weekend John en Frank Koster
14:00 Radio 350 Sport Kees van Gelder, Henk van de Maat, Remko van de Maat, Jesper Nijkamp, Sharinda Smelt, Gerard ter Steege, Inez Waanders en José Wessels
18:00 FF NIX
19:00 Wie-kent Stèf Stèfan Leusink
20:00 De Verlenging Stèfan Leusink en Thomas Smit
21:00 Back to the 90's
22:00 Back to the 80's
23:00 Muziek om te dromen
Zondag
00:00 350@Night
08:00 Kerken op Radio 350
12:00 Radio Regio Klassiek
13:00 Laten We Welzijn (Herhaling) Gerdien Tigelaar
15:00 Zorg in de Regio Giny Haan en Bert Evers
16:00 Plat-Zat | Shanty (Herhaling)
17:00 Hollandse Nieuwe (Herhaling) Gerhard Koetsier
19:00 Van eigen bodem (Herhaling) Gerhard Koetsier
20:00 Singer-songwriter & de Band (Herhaling) Wim Jansen en Henk van de Maat
21:00 Radio Regio Klassiek (Herhaling)
22:00 Jazz@Night (Herhaling) Reijer Dorresteijn
23:00 Muziek om te dromen