Uitslagen 3e speelronde Risne Stars - Radio 350
Nu op Radio 350
14:00 - 18:00 uur
Radio 350 Sport
Playing
Straks
18:00 - 23:00 uur
350 Hits
Livestream
Webcam
Luister naar Radio 350 via Windows Media Player  Luister naar Radio 350 via Winamp  Luister naar Radio 350 via iTunes  Luister naar Radio 350 via RealPlayer  Luister naar Radio 350 via je Mobiel
Wim Jansen Assurantiƫn

 

Radio 350 Twitter Radio 350 Facebook

Uitslagen 3e speelronde Risne Stars

Geplaatst op: 07-10-2015 |

Uitslagen 3e speelronde

Bijgaand de uitslagen uit de 3e speelronde (vrijdag 2 & zaterdag 3 oktober). Hieronder zijn tussen haakjes de uitslagen van de eerste en tweede helft te vinden, samen met de selecties en topscoorders (voor zover bekend):

Risne Stars U12-2 - The Valley Bucketeers X2 2: 17- 67 (7-46 & 10-21)

Selectie: S. Haase, B. Demir, P. v/d Noort, D. Nieuwenhuis, G. Klein Schaarsberg, J. Waenink, R. Averesch, D. Willemsen
Topscoorders: D. Nieuwenhuis 10, B. Demir 3, S. Haase & P. v/d Noort 2


Risne Stars U12-1 - Peatminers X2 1: 43- 53 (16-28 & 27-25)

Selectie: L. Glaubitz, E. Klaas, J. Glaubitz, H. Marit, S. Letink, O. Meijerink, J. v/d Boom
Topscoorders: L. Glaubitz 13, H. Marit 12, S. Letink 11, J. v/d Boom 3, E. Klaas & O. Meijerink 2


Amical X4 3 - Risne Stars U12-2: 23- 33


B.V. Batouwe D0 1 - Risne Stars Meiden U18: Duel uitgesteld


SV Twello HS 1 - Risne Stars Heren 2: 49- 31 (31-13 & 18-18)

Selectie: E.J. Paalman, L. Lem, H. Dannenberg, L. van Zon, A. ter Harmsel, J. Hartgerink, D.J. Immink, R. Klein Nagelvoort, C. Knol
Topscoorders: J. Hartgerink 10, L. Lem 9, C. Knol 6, L. van Zon 4, A. ter Harmsel 2


Risne Stars U20 - Basketball All Stars Epe H0 1: 70- 23 (41-10 & 29-13)

Selectie: N. Jansen, N. v/d Noort, H. Akdemir, J. Hartgerink, W. Scheer, B. Kreijkes, B. Flim
D.J. Immink, R. Klein Nagelvoort, C. Knol
Topscoorders: J. Hartgerink 19, N. Jansen 16, D.J. Immink & C. Knol 12, B. Kreijkes 3, N. v/d Noort, H. Akdemir, W. Scheer & R. Klein Nagelvoort 2


Risne Stars Jongens U16 - The Jugglers X6 2: 73- 42 (30-11 & 43-31)

Selectie: T. Leusink, N. Rozendom, B. Kreijkes, S. Seheroglu, R. Nijsink, E. Nijsink, B Brok, L. Buursink, W. Scheer, D. v/d Noort, S. Rohaan
Topscoorders: W. Scheer 34, D. v/d Noort 15, B Brok 8, L. Buursink & E. Nijsink 6, T. Leusink & N. Rozendom 2

B.V. Batouwe DS 2 - Risne Stars Dames 1: 48- 59


Risne Stars Heren 1 - Peatminers HS 1: 43- 38 (19-21 & 24-17)

Selecties: M. Hilberink, R. Pluimers, G. Grouve, G.J. Ligtenberg, H. Baan, E. v/d Noort, R. Jansen, J. Hartgerink, P. Nijboer, B. v/d Molen, M. Kosterbok
Topscoorders: R. Pluimers 17, J. Hartgerink 10, B. v/d Molen & M. Hilberink 4, G.J. Ligtenberg & H. Baan 3, E. v/d Noort 2.

Ga terug...