De Programmering van Radio 350

De Programmering van Radio 350

Maandag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 't Lopend Vuurtje Henk en Remko van de Maat
12:00 De Middagmix
18:00 De Platenkast
21:00 Radio Regio Klassiek (Herhaling)
22:00 Jazz@Night (Herhaling) Reijer Dorresteijn
23:00 Muziek om te dromen
Dinsdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 Laten We Welzijn Gerdien Tigelaar, Claire Overweg en Herman Bruggink
11:00 Vandaag Lokaal
12:00 Zorg in de Regio Giny Haan en Bert Evers
13:00 De Middagmix
18:00 Vandaag Lokaal (Herhaling)
19:00 Plat-Zat Henk van de Maat, Martin ter Denge en Gerrit Dannenberg
20:00 Streektaal Ben Nijkamp
22:00 Blasmusik Klingt So Hans Dijsselhof
23:00 Muziek om te dromen
Woensdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 350 RegioRuil Edelmira Valera, Hetty Rolleman
12:00 Vandaag Lokaal (Herhaling)
13:00 De Middagmix
18:00 Classic Rock
20:00 Crazy Horses Marleen Schreurs
21:00 Black & Blues Wim Velderman
22:00 Jazz@Night Reijer Dorresteijn
23:00 Muziek om te dromen
Donderdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 Music Time Hetty Fuit
12:00 De Middagmix
18:00 Vandaag Lokaal
19:00 Singer-songwriter & de Band Wim Jansen en Henk van de Maat
20:00 Toppers van Toen Hetty Fuit en Jan Koster
21:00 Back to the 80's
23:00 Muziek om te dromen
Vrijdag
00:00 350@Night
07:00 De Ochtendshow
10:00 Gouwe Ouwe Show Henk Jansen
12:00 Vandaag Lokaal (Herhaling)
13:00 De Middagmix
15:00 Van Hollands Bodem
18:00 Finally Friday Harry Nijkamp
20:00 Muzikaal het Weekend in
21:00 Zapped Edelmira Valera
23:00 Muziek om te dromen
Zaterdag
00:00 350@Night
07:00 De Flierefluiter Harry Nijkamp
10:00 Vandaag Lokaal Weekend Gerdien Tigelaar
12:00 Muzikaal het Weekend in
13:00 Koster in het Weekend Frank en John Koster
14:00 Radio 350 Sport Kees van Gelder, Henk van de Maat, Remko van de Maat en Inèz Waanders
18:00 350 Hits
23:00 Muziek om te dromen
Zondag
00:00 350@Night
07:00 Kerken op Radio 350
12:00 Radio Regio Klassiek
13:00 Laten We Welzijn (Herhaling) Gerdien Tigelaar, Claire Overweg en Herman Bruggink
14:00 Opgewekt!
16:00 De Middagmix
18:00 U vraagt, wij draaien Harry Nijkamp
23:00 Muziek om te dromen