Veel sport bij Radio 350

Sportliefhebbers zijn komend weekend bij Radio 350 aan het juiste adres. Tijdens 3 uitzendingen verslaan we leuke voetbalwedstrijden, een belangrijk volleybal duel en een atletiekwedstrijd.

We trappen af op vrijdagavond met Vandaag Lokaal & Sport. Gasten tijdens deze uitzending zijn atlete Sanne Averesch en Marcel Borkent. Borkent is een Rijssense voetbaltrainer bij vv Hellendoorn. Met hem praat presentator Johan Reijnders over het regionale voetbal. Ook de zoon van Marcel, Milan kom tussen 18.00 uur en 19.00 uur praten over zijn ambities.

Op zaterdagmiddag is de uitzending van Radio 350 Sport weer gevuld met veel amateurvoetbal.
Excelsior’31 hervat de competitie met een uitwedstrijd tegen VVOG. In de 3e klasse D speelt RKSV een uitduel tegen Oranje Nassau Almelo en speelt Blauw Wit ’66, dat tweede staat tegen koploper de Esch. Ook staat deze week de plaatselijke derby tussen Sportclub Rijssen en Rijssen Vooruit op het programma. Al deze wedstrijden zijn vanaf 14.30 uur te volgen op Radio 350 én op Twitter: @Radio350Sport.
Ook aandacht voor atletiek. Op sportpark Meermanskamp in Holten word vanaf 13.00 uur de Holterbergcross gehouden. De crossloop maakt deel uit van ‘Het Corscircuit van het Oosten’ waar veel regionale lopers aan deelnemen.
Verder aandacht voor volleybal. We geven voorbeschouwingen op Rivo Rijssen DS1 – Orion DS1 en Orion HS1 – Rivo Rijssen HS1. Daarnaast een terugblik op de wedstrijd van de FC Twente vrouwen vs Ajax en aandacht voor de zaalvoetballers van Excelsior’31.

In Radio 350 Sport Extra doen we zaterdag vanaf 20.00 uur verslag van de volleybalwedstrijd Orion – Rivo Rijssen. De uitzending is pas afgelopen als de wedstrijd ten einde is.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn