50+ Gymgroep van Chr Gymvereniging V.E.K. zoekt versterking!

MBvO betekent Meer Bewegen voor Ouderen. VEK geeft aan een gemêleerde groep, leeftijd ongeveer 50 jaar ouder, elke dinsdagmorgen les van 09.45 uur tot 10.45 uur.

Elke les begint met een warming-up en daarna wordt de les vervolgd met oefeningen die gericht zijn op het verbeteren en onderhouden van kracht, coördinatie en souplesse. Door te werken met diverse materialen zoals hoepels, stokken, pittenzakjes, gewichtjes, en ballen zijn de lessen zeer afwisselend. Aan het einde van de les wordt er een spel als afsluiting gegeven. Elke les is weer anders, maar bewegen is de hoofdzaak en plezier natuurlijk ook. Iedereen kan naar eigen kunnen met deze lessen meedoen.
De groep kan wel wat leden gebruiken en wij hopen dat er belangstelling is voor deze manier van bewegen.

Wij zijn dinsdagochtend van 9.45 uur tot 10.45 uur in het gymlokaal aan de Huttenwal. Wij hebben Dames op les maar Heren zijn ook van harte welkom. Kom allemaal maar eens kijken en een keer meedoen

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn