Aandacht voor jute tijdens de Special van Open Monumenten Dag

In de provincie Overijssel worden op 29 en 30 december twee Open Monumenten Dag Specials georganiseerd. Deze speciale Overijsselse dagen staan in het teken van textiel.

Het Rijssens Museum doet aan dit project mee met zijn bijzondere collectie over de jute-industrie. Gedurende deze twee dagen hoort u meer over de geschiedenis van de verwerking van jute en de grote rol die deze industrie innam in de Rijssense gemeenschap. Op beide dagen zijn om 11.00 uur, 13.00 uur en 15.00 uur korte rondleidingen gepland, die gratis zijn bij te wonen.

U hoeft zich hier niet voor aan te melden. De toegang tot het Rijssens Museum is eveneens gratis. Een prachtige gelegenheid om kennis te maken met de unieke Rijssense geschiedenis.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn