Avondwandeling bij Het Overveen

In het nieuwe natuurgebied bij Het Overveen kan woensdagavond weer een wandeling gemaakt onder leiding van natuurgidsen. De start van de wandeling ( 5 km. ) is om 19.00 uur vanaf Veendijk 4 te Rijssen en duurt tot ongeveer 21.00 uur.

Vooraf krijgt men uitleg over het ontstaan van dit natuurgebied en tijdens de wandeling kunt u vragen stellen over de flora en fauna aldaar. Na afloop staat er koffie/thee klaar met appelgebak klaar. Voor de kinderen is er fris.

In dit nieuwe gebied Overtoom-Middelveen zijn nu volop jonge kieviten, tureluurs en wulpen te zien. Ook vanuit de vogelkijkhut zijn diverse water en weidevogels te ontdekken. Deze kijkhut is toegankelijk voor rolstoelers net als het terras en receptie bij Het Overveen.

Elke 2 weken kunt u deelnemen aan deze wandelingen en de informatie en data zijn te vinden op de website www.hetoverveen.nl Opgave gewenst voor de wandeling: info@hetoverveen.nl of tel.no 0548-542364

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn