De Twentse Boerin, woont aan de Stokkumervlierweg 6 in Markelo, heeft een passie voor haar koeienfamilie en organiseert leuke activiteiten in de zomermaanden, maar ook ontvangt zij groepen op afspraak het gehele jaar voor de leukste uitje op het Twentse Boerenland.
Wilt u weten waar de melk vandaan komt en wat er allemaal van melk wordt gemaakt?
Dat wordt speuren op de boerderij en de Twentse Boerin vertelt. Maak kennis met de koeien in de wei, kalfjes knuffelen en proeven hoe echte boerenmelk smaakt.
Proef en Beleef het bij de Twentse Boerin op dinsdag 29 juli, 5, 12 en 19 augustus om 10.30 uur.
Altijd al leuke foto’s willen laten maken?
Fotoshoot op de boerderij. De Twentse Boerin ontvangt u op het boerenerf met een Twents Lekkernij, de koeien zullen nieuwsgierig toekijken. Heerlijk de koeien knuffelen en aaien. Zij gaan graag met u op de foto, als een echte stoere boer (in) op de trekker, …….en u heeft leuke foto’s als aandenken.
Houdt u net zoveel van koeien als de Twentse Boerin en maar wilt u een prachtig schilderij met een koe of varken made by yourself?
O.l.v. Lies de Vries kunt u een uniek schilderij maken. De Twentse Boerin zorgt voor de inwendige mens met een heerlijke boerenlunch en zij vertelt over het echte boerenleven. Aan het einde van de dag gaat u met een echt schilderij naar huis. Dit kan op 29 juli, 5, 12 en 19 augustus.
Vanaf woensdag 30 juli tot en met 20 augustus kunt u dagelijks samen met Lies de Vries aan de slag met een koeienkop of klomp beschilderen. Een leuk uithangbord bij de voordeur en leuk om weg te geven als cadeautje.
Heeft u al gereden in een 2CV, of een toertochtje gemaakt met een solex?
De Twentse Boerin heeft samen met Duckville en Twente per Solex een unieke arrangement
Geniet van de heerlijkheid van het Twentse Boerenland. De tocht wordt smaakvol onderbroken door een boerenlunch.
Voor nadere informatie en reserveringen kunt u contact opnemen met de Twentse Boerin: tel. 0547-260319 of per email: info@twentseboerin.nl.