Café Doodgewoon, inloopavond in Almelo

Op maandagavond 1 juni a.s. organiseert het Netwerk Palliatieve Zorg Noordwest-Twente voor ongeneeslijk zieken en hun naasten een Café Doodgewoon in Almelo.Het thema van deze avond is: ‘Vermoeidheid’

Vermoeidheid is één van de meest voorkomende symptomen bij patiënten met kanker of een andere levensbedreigende ziekte en heeft grote invloed op de kwaliteit van leven en het dagelijks functioneren. Tijdens deze bijeenkomst gaan Bernadette Nijhuis, (wijk)verpleegkundig consulent en Marion van Osnabrugge, verpleegkundige palliatieve zorg, met u in gesprek over het thema vermoeidheid en hoe hiermee om te gaan.

Tijdens deze inloopavond staan de ontmoeting en het contact met lotgenoten centraal.

Café Doodgewoon vindt plaats in Het Noabershoes te Almelo, ingang Holtjesstraat tegenover nr. 28. Aanvang 19.30 uur (zaal open vanaf 19.00 uur).De avond is kosteloos en aanmelding vooraf is niet nodig.

Voor meer informatie kunt u bellen met:
Gerda Kievitsbosch, netwerkcoördinator, tel. 088 708 32 26

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn