In Filmhuis Parkgebouw is het donderdag 6 februari genieten geblazen. Op het programma staat het pareltje De Nieuwe Wildernis. Voor iedereen die de film nog niet gezien heeft, of nog eens wil bekijken op groot scherm.
In één van ’s werelds dichtst bevolkte landen heeft zich een natuurgebied ontwikkeld van internationale allure: de Oostvaardersplassen. Hier bepaalt de natuur het ritme. Twee jaar lang volgde een aantal filmteams de vossen, ganzen, ijsvogels, herten en de grootste kudde wilde paarden van Europa. Het resultaat is een natuurfilm zoals die nog nooit eerder in Nederland is gemaakt. De expressieve konikpaarden werpen hun veulens tussen de kalveren van de majestueuze edelherten en heckrunderen.
De Nieuwe Wildernis is een natuurspektakel voor het hele gezin. De ‘circle of life’ of ‘kringloop van het leven’ in de Oostvaardersplassen wordt schitterend in beeld gebracht. Soms aangrijpend maar ook humoristisch en vertederend.
Aanvang 20.00 uur in de Van Dam zaal. Kaarten à € 5,- p.p. zijn te reserveren via www.parkgebouw.nl en 0548-544975 (op werkdagen tussen 09.00 uur en 12.00 uur).