Zaterdag 1 oktober zal het centrum van Nijverdal in het teken staan van dier en buitenleven.
Een geweldig leuk evenement voor het hele gezin. Voor de kids staat er op het Henri
Dunantplein een heuse Kinderboerderij opgesteld. Met maar liefst 70 dieren in en om de
boerderij! Daarnaast zullen er demonstraties zijn van hondenschool Slooijer, kan een kijkje genomen worden in de Dierenambulance en zal een markt opgesteld staan, waar allerlei producten en artikelen die te maken hebben met Dier & Buitenleven gepresenteerd en verkocht worden.
Ook Staatsbosbeheer zal aanwezig zijn met de Promo kar en een stand waar workshops
gegeven worden en kinderen verkleed als een “echte” boswachter op de foto mogen met
een stoere Landrover-auto.
In de week vooraf de Dier en Buitenleven markt wordt er een Speurtocht door het centrum van Nijverdal georganiseerd.
Vanaf 28 september 2016 zijn er in het centrum bij een aantal winkeliers opgezette dieren te vinden in de etalage. Bij deze winkeliers en VVV zijn vanaf deze datum ook deelnameformulieren op te halen. Met dit deelnameformulier kunnen kinderen in de basisschoolleeftijd, eventueel met hun ouders, alle dieren opzoeken. Wanneer alle dieren gevonden zijn en bij ieder dier de juiste naam is gevonden, kan bij de deelnemende winkeliers, het formulier weer worden ingeleverd. Bij het inleveren van het formulier krijgt iedere deelnemer een leuk presentje.
Deelnemen kan dus van 28 september tot en met 1 oktober 15:00 uur. Op 1 oktober om 16.00 uur worden, bij de stand van Staatsbosbeheer op het Henri Dunantplein, door de boswachter maar liefst drie hele leuke prijzen verloot:
• Een kinderfeestje met GPS-tocht (Bunker-arrangement) voor maximaal 10 personen
• Deelname aan de activiteit ‘Hulpboswachter’ (afhankelijk van leeftijd) voor 4 pers.
• Deelname aan de activiteit ‘Kabouterpad’ (afhankelijk van leeftijd) voor 2 personen.
Grote Vijf Excursie .
[Op safari in Nederland op zoek naar de 5 grootste in het wild levende dieren].
Voor de oudere jeugd en volwassenen is er zaterdag tijdens de Dier en Buitenleven markt ook een geweldige prijs te winnen: Deelname voor twee personen aan de Grote Vijf Excursie – [ incl. eten voor onderweg]. Bezoekers van dit gezellige evenement die kans willen maken op deelname, kunnen bij de stand van Staatsbosbeheer een vragenlijst over het Ree invullen. Ook hier zal de boswachter om 16 uur uit de inzendingen een winnaar trekken.
De Dier en Buitenleven markt is van 11:00 tot 16:30 uur.