Zaterdag 20 april is om 20:00 uur in het ParkGebouw te Rijssen de 5de editie van “different drums”. Meewerkende zijn Drumline Wilhelmina Rijssen, Slagwerkgroep Amicitia Boerhaar, De Band 100% en een 40 tal drummers en slagwerkers.
De voorbereidingen voor de 5de editie van “different drums” is in volle gang. Slagwerk arrangementen zijn klaar, een plan van aanpak per leerling gemaakt , en aan de draaiboeken wordt volop gewerkt. Dit alles om je optreden goed te laten verlopen. De voorbereidingen zijn in gang gezet en iedereen wordt klaar gestoomd voor zijn of haar optreden. Different drums is een onderdeel van Pats producties en wordt geïnitieerd door Michel Schreuder.
Deze avond heeft als doel slagwerk leerlingen jong en oud een podium te geven en ervaring op te doen. Een deel van de leerlingen doet mee aan deze avond onder het motto “Maak maar mee, beleef maar mee, en bijt je vast” . Van groot tot klein van oud tot jong allen krijgen deze avond de kans om hun talent te laten zien. Iedereen is deze avond van harte welkom in het parkgebouw in Rijssen.
Dit jaar ook de Drumline van Wilhelmina Rijssen! Al een aantal jaar lopen er contacten om iets te doen met deze slagwerkers uit Rijssen. In deze 5de editie gaat het dan echt gebeuren en gaat deze groep het Amerikaanse slagwerksysteem aan het publiek presenteren.
Voor het “Live” onderdeel hebben we de band 100% op de bühne staan. Live met een echt band meedoen is natuurlijk het leukst. Deze doorgewinterde muzikanten met ervaring op grote en kleine podia, geven de leerlingen een kans om lekker te knallen op het podium van het parkgebouw.
Wilt u dit drum event bijwonen, dan kunt u kaarten á € 7,50 reserveren via www.parkgebouw.nl
of kassa: 0548-544975