Eltheto en De Schutse op zoek naar vrijwilligers

Eltheto en De Schutse, beide onderdelen van Carintreggeland, aan respectievelijk de Karel Doormanstraat 30 en de Wierdensestraat 65 in Rijssen, zouden graag in contact komen met mensen die het fijn vinden om iets te betekenen voor bewoners in een verpleeghuis.

Anja Maathuis: ‘Er verblijven bewoners die alleen lichamelijke klachten hebben en bewoners die voornamelijk een dementeringsproces doormaken. Voor beide groepen bewoners geldt dat men het erg op prijs stelt als er vrijwillig(st)ers zijn die het mogelijk maken om bijvoorbeeld van de maaltijden extra prettige momenten op de dag te maken. Vrijwilligers dekken de tafels gezellig in de huiskamers, maken een praatje met de bewoners, ondersteunen bij de maaltijden en helpen nadien weer met afruimen. Zowel bij het ontbijt, de maaltijd tussen de middag en ’s avonds zoeken we vrijwilligers. Ook voor de weekenden, of als invaller door de week hebben we nog vrijwilligers nodig. We zoeken ook vrijwilligers die ’s morgens, ’s middags of ’s avonds koffie willen schenken voor een klein groepje bewoners en daarbij voor een huiselijke sfeer willen zorgen. Het is belangrijk dat u in alle gevallen over communicatieve vaardigheden beschikt en dat u affectie heeft met de bewoners.’

Wanneer u belangstelling heeft, kunt u vrijblijvend een afspraak maken met Anja Maathuis. U kunt hiervoor een mailtje sturen naar a.maathuis@carintreggeland.nl of spreek een bericht in op (06) 34359242.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn