Expositie Femke Smit in Kulturhus Holten

In het Kulturhus aan de Smidsbelt te Holten is vanaf zaterdag 3 maart tot en met donderdag 19 april a.s. een expositie te zien van Femke Smit.

De expositie heet ” Ik zie ik zie wat jij niet ziet…!”. Het is een kleurrijke, vrolijke en fantasierijke expositie waarin iedereen wat anders kan ontdekken. Wat ziet u in de schilderijen? De schilderijen variëren van abstract tot moderne kunst. Sinds een jaar houdt Femke zich ook bezig met fotografie. Zij fotografeert graag mensen op bijzondere wijze. Op de expositie zijn echter vooral schilderijen te zien.

Femke loopt een jaar lang stage bij de Stichting Sociaal Cultureel Werk in Holten. Zij begon met schilderen op haar vijftiende nadat zijn penselen had geërfd van haar opa. In eerste instantie schilderde ze alleen voor zichzelf maar daar kwam al gauw verandering in. Na een jaar schilderde ze al in opdracht. Van muurschilderingen voor op een kinderkamer tot abstracte kunst voor in de woonkamer.

Verdere informatie over Femke Smit en haar werk ios te vinden op haar website: www.femkesmit.nl

De expositie is in de benedengangen van het Kulturhus, locatie Smidsbelt. Het Kulturhus is geopend op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 14.00 uur; buiten deze uren ook tijdens activiteiten. De toegang is gratis.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn