Fair bij hospice de Reggestroom in Rijssen

Na het grote succes van vorig jaar, houden we ook dit jaar weer een Fair voor en bij de Hospice De Reggestroom te Rijssen.

De Fair wordt gehouden op zaterdag 10 mei a.s van 10 tot 16.00 uur.

De kramen zullen grotendeels op de parkeerplaats van de Hospice staan, er is o.a. een grote Rommelmarktkraam, een boekenkraam, met ook CD’s, LP’s, DVD’s en ook heel veel legpuzzels.

Er is een creatieve kraam met veel door onze vrijwilligers gemaakte spullen eneen kraam met allerlei eigen gebakken lekkernijen.Verder hebben we dit jaar een baby en kinderkledingkraam en een speelgoedkraam toegevoegd.
Ook de bloemenkraam met het bloemetje voor Moederdag ontbreekt niet.

In de Koffiehoek kunt U genieten van een kopje koffie met een heerlijke eigen gebakken lekkernij erbij.Ook dit jaar komt de opbrengst geheel ten goede van de gasten.Vorig jaar is er b.v. voor alle Units een mooie parasol aangeschaft en verder is er een serveerwagen gekocht.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn