Komende zondag a.s. 26 februari presenteert cultureel centrum Het Beaufort aan het Burgemeester De Beaufortplein 1 in Markelo weer een koffieconcert.
Te gast is deze keer de harpiste Maaike Bosscher. Het concert begint om 12.00 uur en duurt ongeveer anderhalf uur. De toegangsprijs bedraagt voor volwassenen € 10,00. Middelbare scholieren betalen € 5,00 en basisschoolleerlingen € 2,50.
Maaike Bosscher studeerde aan het conservatorium te Enschede, aan de Hochschule für Musik in Detmold en aan de Messiaen Accademie. Sindsdien heeft haar muzikale ontwikkeling bepaald niet stil gestaan. Ze nam deel aan een cursus Jazzharp en werkt samen met een groot aantal dirigenten, orkesten en met musici in andere muzikale genres. Bovendien volgt ze zanglessen. Solo-optredens grijpt ze aan om de harp van zijn voetstuk te tillen en op zeer persoonlijke wijze in al zijn facetten te laten horen aan iedereen die maar luisteren wil. Verbazing en ontroering zijn regelmatig voelbaar bij haar publiek. Het Beaufort is zondag open vanaf 11,.30 uur. Een mooie gelegenheid om kennis te maken met dit bijzondere instrument.
Voor meer informatie kunnen belangstellenden terecht op www.harpuithethart.nl.