Voor de tweede keer dit jaar vindt op 2 oktober in Nijverdal een Starterscafé plaats. Initiatiefnemer hiervoor zijn de Kamer van Koophandel, de gemeente Hellendoorn en de Rabobank West Twente. Centraal thema van deze bijeenkomst is de koude acquisitie.
Potentiele klanten benaderen is voor veel ondernemers een vervelend klusje, dat ze het liefst blijven uitstellen. Gastspreker Victor Bonke, schrijver van het boek ‘Koud bellen, brr…’ , neemt zijn toehoorders op een onderhoudende, informatieve en interactieve manier mee in de wereld van de koude acquisitie. In zijn presentatie laat hij zien hoe dit instrument het meest effectief en succesvol toegepast kan worden.
Wat is het Starterscafé?
Het Starterscafé is hét platform voor iedereen die een bedrijf wil beginnen of maximaal drie jaar geleden is gestart. Het is een plek waar ondernemers kennis kunnen maken met elkaar, ervaringen kunnen uitwisselen en een netwerk kunnen opbouwen. Tijdens elk Starterscafé staat een ander thema centraal. Het Starterscafé is een initiatief van de Kamer van Koophandel Oost Nederland, de gemeente Hellendoorn en Rabobank West Twente.
Waar en wanneer
De bijeenkomst vindt plaats bij Grand Café Toi Toi aan de Willem Alexanderstraat 9a in Nijverdal. De toegang is gratis, deelnemers kunnen zich aanmelden via natasja.nijland@kvk.nl.
Programma:
19.30 uur Ontvangst
20.00 uur Welkomstwoord door Pieke de Zwart, directeur Bedrijven, Rabobank West Twente
20.05 uur Opening door burgemeester A.H. Raven (gemeente Hellendoorn)
20.15 uur Presentatie Victor Bonke: Koude acquisitie
21.20 uur Netwerkborrel