KWF Kerstfair bij camping de Biesterij

Vrijdag 11 en zaterdag 12 december zal camping de Biesterij uit Rijssen geheel in het teken staan van de KWF Kankerbestrijding. Deze twee dagen zal een voor het derde achtereenvolgende jaar de KWF Kerstfair gehouden worden.

Opbrengsten van deze fair zullen ten goede komen aan de kankerbestrijding. de fair heeft dit jaar zo’n 40 kramen, maar in totaal zijn er meer dan 100 bedrijven en instanties die dit evenement steunen. Op de fair is aan iedereen gedacht. Zo is er voor de kinderen een zweefmolen, suikerspin kraam en een kraam met allerlei speelgoed. Voor de dames zijn er tal van kramen met kleding, brocante, parfum, woon accessoires en voor de heren is er een grote BBQ stand en een stand met bogracs.

Wij van de organisatie streven ernaar dat het vooral een gezellige sfeervolle markt zal gaan worden en dat we daarbij een zo’n groot mogelijk bedrag binnen zullen halen voor de KWF Kankerbestrijding.

De openingstijden van de fair zijn:
Vrijdag 11 december van 19.00 uur tot 21.30 uur
Zaterdag 12 december van 10.00 uur tot 17.00 uur.Parkeren kost €1,- en er is ook een mindervaliden parkeerplaats.

Iedereen is van harte welkom op de KWF kerstfair bij Camping de Biesterij aan de
Biesterij 1 in Rijssen voor meer informatie www.biesterijtegenkanker.nu

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn