KWF start collecteweek op 3 september 2012 in Rijssen

Op maandag 3 september gaat de grootste collecte van Nederland weer van start. In deze week staan 120.000 vrijwilligers op tegen kanker om zoveel mogelijk geld op te halen. Een enorme operatie die van levensbelang is. Immers hoe meer collectanten geld inzamelen, hoe groter de opbrengst is en hoe meer geld er is voor onderzoek en meer genezing.

Kanker is een vreselijke ziekte die ons allemaal raakt. Eén op de drie Nederlanders krijgt gedurende zijn leven kanker, per jaar ruim 91 duizend mensen. Er sterven jaarlijks bijna 42 duizend mensen als gevolg van kanker. De ziekte is hiermee doodsoorzaak nummer één in Nederland.

Miljoenen mensen delen een droom: een wereld waarin kanker niet langer een dodelijke ziekte is. Wat zou het mooi zijn als deze droom uitkomt. We doen er alles aan dit waar te maken. Wereldwijd werken wetenschappers naar die dag toe. Zo snel als zij kunnen. Zo snel als wij hen in staat stellen. We kunnen kanker onder controle brengen. Wij willen niet accepteren dat er zoveel mensen aan kanker lijden en er al te vaak aan overlijden. Ons doel:Minder kanker, meer genezing en een betere kwaliteit van
leven voor kankerpatiënten. Sta daarom vandaag nog op en help mee in de strijd tegen kanker .

De collectant van KWF Kankerbestrijding komt in de week van maandag 3 t/ m 8 september weer bij u aan de deur. Wie de collectant mist, kan een gift overmaken op giro 26000.
Wie als (reserve) collectant daadwerkelijk wil meehelpen kan bellen met mevrouw Beltman tel. 515945 of mailen naar kwfrijssen@gmail.com.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn