Donderdag 12 april wordt het weer spannend in het Parkgebouw in Rijssen. Reggesteynleerlingen strijden met elkaar om de prijs voor het beste podiumtalent.
Vanaf 19.30 uur zijn elf verschillende acts te bewonderen variërend van dans, tot zang, tot slapstick. Er zijn zowel solisten die het podium betreden, als groepen. Leerlingen van leerjaar 1 tot en met 3 van het praktijkonderwijs tot en met het gymnasium vertonen hun culturele kunsten. Reggesteyn hecht er veel waarde aan dat alle leerlingen zich bezig houden met muziek, dans en toneel.
Dit keer gebeurt dat in een competitiesetting. De voorronden zijn inmiddels gehouden, van de dertig inschrijvingen gaan er elf acts door die te zien en te beluisteren zijn in het Parkgebouw.
De jury bestaat uit docenten van Reggesteyn uit de verschillende units. Ook niet-docenten zoals conciërges jureren mee. Het geheel belooft een brede en veelzijdige avond te worden.