De grootste wens van Mariëlle Altink was om eens in een bruidsshow mee te lopen. Haar droom komt komende woensdag uit tijdens de bruidsbeurs van Tres Chic in Parkgebouw Rijssen. Mariëlle woont begeleid zelfstandig. De Baalderborg Groep ondersteunt haar waar nodig.
Vorig najaar sloten de zorginstelling en het Rijssense theater een deal tijdens de Beursvloer Rijssen-Holten. In overleg met bruidsmodezaak Tres Chic uit Hengelvelde regelde het Parkgebouw dat Mariëlle in een prachtige jurk mee mag lopen op de jaarlijkse bruidsbeurs. Op haar beurt zorgt Mariëlle voor een lekkere appeltaart èn werkt ze een keer mee als gastvrouw tijdens een theatervoorstelling. Op de Beursvloer worden bedrijven en organisaties met elkaar in contact gebracht om – met gesloten beurs – aan elkaars maatschappelijke behoeftes te voldoen. Met deze match wordt maar weer aangetoond dat de beursvloer werkt.
De Bruidsbeurs van Tres Chic vindt plaats op woensdag 29 oktober a.s. in het Parkgebouw aan de Oosterhofweg 49. Entree € 4,00 p.p. inclusief een kopje koffie met iets lekkers. De zaal is open om 19.30 uur. Reserveren kan door te bellen met 0547 – 33 56 33 of een e-mail te sturen naar: gast.receptie@treschic.nl.