Markant beeld Holtense kunstenaar teruggeplaatst

De keunen, die de ingang bij het oude gemeentehuis sierden, zijn op het vernieuwde plein aan de Smidsbelt teruggeplaatst. Dat gebeurde op donderdagochtend 17 maart 2011. Het beeld is in 1987 gemaakt door Kees Bos ter gelegenheid van de opening van het gemeentehuis.

Bij de omvorming van het voormalige gemeentehuis in Holten tot Kulturhus en de herinrichting van de Smidsbelt, zijn de keunen die de ingang sierden, uit voorzorg weggehaald en opgeslagen.

Nadat het Kulturhus in bedrijf is genomen heeft ook het plein een facelift gekregen. In het Kulturhus zijn onder meer gevestigd een restaurant, de bibliotheek, de wereldwinkel en een gemeentebalie. In de zomer zorgen de terrassen op het plein voor een gezellig ontmoetingspunt.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn