Het zang- en muziekfestival Koele Klanken, dat zondag a.s. 26 mei a.s. in openluchttheater De Kösterskoele in Markelo gehouden zou worden, gaat niet door.
De lage temperaturen en de verwachte regen in het weekeinde hebben het organiserende Nederlandstalige koor doen besluiten het festival af te gelasten. “Je kunt van bezoekers niet verwachten dat ze met deze weersomstandigheden naar een openluchtfestival gaan en voor de deelnemende groepen en solisten geldt hetzelfde.
Zingen en muziek maken voor lege banken geeft bovendien geen plezier. Afgelasting is in onze ogen de enig mogelijke beslissing” aldus de wel teleurgestelde organisatoren.
Of het festival op een latere datum zal worden gehouden of wordt doorgeschoven naar een volgend jaar zal binnenkort nader worden bekeken.