Op dinsdag 8 april 2014 organiseert de gemeente Rijssen-Holten een bijeenkomst voor ondernemers over Grip op Geld. De avond wordt gehouden in het Centrum voor Jong Ondernemerschap, Citadel Walstraat 17, Rijssen. Iedere ondernemer is van harte welkom van 19.00 tot 22.00 uur. Aanmelden is nodig via events@cvjorijssenholten.nl. De toegang is gratis. De organisatie van de avond ligt in handen van het Centrum voor Jong Ondernemerschap.
Tijdens deze interactieve en inspirerende workshop “Grip op geld” geven diverse specialisten inzicht in belangrijke zaken bij het voeren van een eigen bedrijf. Er wordt aandacht geschonken aan het voordeel van een heldere administratie, efficiënt werken en het vergroten van je omzet en winst.
Financieel specialisten van Hendriksen Accountants en de Rabobank geven advies over goede bedrijfsvoering. Daarnaast zijn professional organizer en budgetcoach Ilse Baartman en administratief ontzorger Helen Kelder van de partij. Eliza Schreuder van Sterk Financieel gaat met de aanwezigen in gesprek over de administratie in je onderneming. Ook wordt besproken hoe te handelen wanneer je bedrijf financieel niet loopt zoals je wilt. Er is volop gelegenheid voor het uitwisselen van ervaringen.
Hans van der Stouw van Bandwerk Internet- en Reclamebureau geeft alvast een tip: “houd de betalingstermijnen van je klanten in de gaten en zit hier bovenop! Met geld maak je geld.”
Voor en na de workshop is er mogelijkheid nader kennis te maken met collega ondernemers en met sprekers in gesprek te gaan.
De workshop wordt gratis aangeboden en is bedoeld voor alle ondernemers in het MKB. Aanmelden kan via events@cvjorijssenholten.nl