Na het succes van voorgaande jaren wordt er ook dit jaar weer een Open Dag bij Manege Nijenkamp in Holten gehouden. Op zondag 29 juni zijn er vanaf 9.00 uur diverse activiteiten: onderlinge wedstrijden dressuur, springen, demo & individuele workshops spiegelen met je paard m.m.v. Way4You, voedingadvies voor paard en ruiter, m.m.v. MOA4Horses. De dag wordt ’s avonds afgesloten met live muziek en met een barbecue.

Op deze manier stelt manege Nijenkamp iedereen in de omgeving die recreatief paard wil rijden, op een laagdrempelige manier in de gelegenheid om kennis te maken met de ruitersport en de mogelijkheden die manege Nijenkamp hiervoor biedt.

Altijd al eens de sfeer willen proeven om een ‘wedstrijd’ te rijden? Je hebt wel een eigen paard maar nog nooit wedstrijd gereden? De wedstrijden staan open voor iedereen met een eigen paard. Ben je getraind wedstrijdruiter, dan kun je uiteraard ook meedoen op je eigen niveau, in handicap. Heb je weinig tot geen ervaring, dan is dit een leuke manier om eens ervaring op te doen. Winnen is mooi meegenomen maar sportplezier staat voorop!

Voor de inwendige mens wordt ook gezorgd, vanaf 18.00 uur wordt de barbecue aangestoken. Je kunt je hiervoor tegen betaling inschrijven. Heb je zin om mee te doen, of heb je nog vragen? Schroom niet om te reageren. Manege Nijenkamp staat garant voor plezier en service voor dier en ruiter.

Spiegelen met paarden m.m.v. Way4You
Way4you staat voor de weg van de Ontwikkeling, Bewustwording en Verandering.
Jij (of het team) staat centraal: je volgt je eigen weg, in je eigen tempo. Op 29 juni verzorgt Way4You tussen 13.00 en 14.00 uur een demo coaching met behulp van paarden voor het aanwezige publiek.

Wil je zelf deze unieke ervaring opdoen dan kun je je aanmelden voor een workshop spiegelen met je eigen paard vanaf 14.00 uur. Deze workshop duurt ca 30-40 minuten. De kosten hiervoor zijn 15 euro p.p.

Voor meer informatie kunt je een e-mail sturen naar aacclangenberg@zonnet.nl.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn