Parkgebouw zilver in ‘Meest gastvrije theater van Nederland’

Het Parkgebouw Rijssen heeft de zilveren award gewonnen in de landelijke verkiezing van ‘Meest gastvrije theater van Nederland’ in de categorie ‘kleine gemeenten’. Vandaag werden in het Fox/ANWB Theater te Hoofddorp de prijzen uitgereikt. De eerste prijs ging naar de Rijswijkse Schouwburg.

Het Parkgebouw is tevens de enige winnaar uit het oosten des lands. “Dus de Provinciale titel hebben we te pakken.”, vertelt Jolanda Agteresch, directeur van het Rijssense theater. De gewonnen prijs is het gevolg van een stemronde, waarbij iedereen op zijn of haar favoriete theater kon stemmen. “We zijn enorm blij en trots dat onze achterban zo uitgebreid gestemd heeft en willen hen, maar vooral ons hardwerkende, enthousiaste team hartelijk bedanken. Zonder hen geen Parkgebouw. Maar ook de steun van het bedrijfsleven, gemeente Rijssen-Holten en de Provincie Overijssel heeft er mede voor gezorgd dat we dit hebben bereikt.”

De verkiezing was in het voorjaar gestart door ‘Het Land van ANWB’. Deze organisatie reikt bijvoorbeeld ook jaarlijks de prijs voor ‘Leukste uitje van Nederland’ uit, dat Kinderboerderij Dondertman in Holten al twee keer won. En nu dus weer een Rijssen-Holtens bedrijf op de landelijke kaart. Jolanda: “Eigenlijk was het mooiste moment toen we op de A1 bij de brug bij Rijssen kwamen en daar een groot spandoek hing dat ons team had gemaakt. ‘Trots! Parkgebouw meest gastvrije theater van Overijssel’ stond er op. Geweldig toch!”

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn