Plaatsen vrij voor lezing over ondergoed in Rijssens museum

Er zijn nog plaatsen beschikbaar voor de lezing over ondergoed in het Rijssens Museum. De lezing sluit aan bij de tijdelijke expositie ‘Het onderste boven. Onderkleding geëxposeerd’ in het kasteelgebouw van het museum. Voor deze lezing is een vermakelijk spreker met kennis van zaken gevonden. De heer Wietse van Houten spreekt op donderdag 25 februari aanstaande van 14.00 uur tot uiterlijk 16.00 uur. De lezing vindt plaats bij het kasteel in het bijgebouw van het museum.

De entree voor de lezing is laag gehouden. Voor het bedrag van €5,00, die u aan de zaal kunt betalen, ontvangt u tevens een kopje thee of koffie tijdens de pauze en kunt u aansluitend de tijdelijke expositie in het Rijssens Museum bekijken. Daar ziet u kledingstukken uit de depotcollectie van het museum, tezamen met een klein aantal bruiklenen uit Rijssen.

De heer Van Houten was voorheen directeur van groot textielimportbedrijf en kon zo bijzondere stukken verzamelen. Zijn collectie ondergoed toont hij tijdens deze informatieve lezing. De heer Van Houten is afkomstig uit Friesland, maar reist met dit verhaal het hele land door. Een deel van zijn inkomsten is bestemd voor een goed doel.

U kunt zich bij voorkeur opgeven voor de lezing via mailadres info@rijssensmuseum.nl. Geeft u uw naam en aantal personen door. Bij het museum zijn ook kaarten te koop. Vanwege de beperkte ruimte geldt wel vol is vol.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn