De Wiezofeesten kenmerken zich al jaren door het grote ons-kent-ons-gevoel. We mogen bijna spreken van een driedaagse reünie. Natuurlijk weten ook bezoekers van buiten Wierden de weg naar het oergezellige binnenhof te vinden, maar het zijn toch vooral de Wierdenaren zelf die in grote getale ieder jaar het binnenhof bevolken en samen met die bezoekers van buiten de plaats er één groot feest van maken.
Dit ons-kent-ons-gevoel vraagt natuurlijk ook om een passende muziekprogrammering. Daarin zijn we ook dit jaar weer met vlag en wimpel geslaagd.Natuurlijk staat óók de Wiezo open voor nieuwe trends, maar zal het programma altijd afgestemd worden op de behoefte van het grootste deel van de bezoekers.
Donderdag 4 juli zal de aftrap van de 41e editie worden verzorgd door niemand minder dan Ali B en zijn op volle toeren show!! Ali B. stond al jaren aan de Nederlandse top van de rap scene, maar sinds Ali het programma Ail B. op volle toeren is gaan produceren en presenteren is de goedlachse Ali niet meer van de buis weg te denken. We zien deze duizendpoot regelmatig als side kick in De Wereld Draait Door, maar ook nu als jurylid van The X Factor en het nieuwe seizoen van The Voice of Holland.
Daarnaast heeft hij ook nog eens een eigen theatershow als cabaretier. Ook is hij alweer in voorbereiding voor een nieuwe reeks van het Op Volle Toeren programma. Nederlands meest populaire en gevraagde entertainer staat 4 juli op het wiezo podium; Ali B op volle Toeren !!!
Tevens zal het maar liefst negenkoppige orkest van Papa di Grazzi deze avond acte de presence geven.
Papa di Grazzi brengt een show met veel gekkigheid afgewisseld met muzikale hoogstandjes. Superlenige sexy danseressen, top musici, een waanzinnige videoshow en heel veel meer spektakel. De band speelt onder andere top 40, rock, feest, classics en zelfs op verzoek. Papa di Grazzi zal de toon zetten voor drie dagen feest, gezelligheid en muziek met een groot aha- en meezinggehalte.
Vrijdag 5 juli zullen, in navolging van Papa Di Grazzi , de “Booming Piano’s” het wiezo feest voortzetten. Met de formule ” u vraagt, wij spelen” behoort deze band tot de top van Nederland. Booming Pianos is het duelling pianoconcept, dat al jaren een grote hit is in Amerika. Om en om wisselen de 5 vijf pianisten/entertainers/zangers elkaar af en zorgen voor absoluut topentertainment. Dit doen zij samen met een waanzinnige drummer! Ook deze avond zal het een prestatie zijn om stil te blijven staan en niet mee te zingen.
Als je of zomer praat, praat je ook over zomerse hits, de artiesten die je diverse keren in een Zomerse top 100 zult tegen komen zijn de Vengaboys. Zij zullen op vrijdag om 21.30 optreden op het Wiezo hoofdpodium en zullen de Wierdense reünie de naam back to the ’90 meegeven. Want wie kent de hits van de Vengaboys nu niet.
De zaterdagavond van de Wiezofeesten is de afsluiter en hoort tevens het hoogtepunt van drie dagen feest te zijn. Maar als je al twee avonden met topentertainment hebt gehad moet je echt van goeden huize komen om dit te overtreffen. Wij zijn er absoluut van overtuigd dat dit gaat lukken met de waanzinnige band The Boston Tea Party.
Een spetterende driemans blazerssectie, een vier man sterke ritmesectie, drie superspontane zangeressen het tiental van de Boston Tea Party maken al jarenlang van elk optreden een superfeest!! Met hits en veel medleys van bekende lekkere oude en nieuwe dans- & feestclassics brengen zij het Feest der Herkenning. Als absolute klap op de vuurpijl deze avond zal Lee Towers zijn opwachting maken. Een fenomeen, een totaal entertainer, een pioneer, een dromer en een visionair. Lee Towers weet als geen ander het publiek te beroeren en bij de massale samenzang van zijn aller grootse hit You’ll never walk Alone zal menige tukker zeker een emotietraantje laten.