Rijssen Vooruit verliest van zichzelf

Afgelopen zaterdag werd de competitie voor Rijssen Vooruit weer hervat en stond een bezoek bij Daarlerveen op het programma.

Enkele basisspelers moesten op de bank beginnen vanwege licht blessures en dat was duidelijk zichtbaar in de beginfase. Het spel was rommelig en onwennig, de tegenstander werd door de trainer de wei ingestuurd met maar één opdracht; op welke manier dan ook het ritme en spel van Rijssen Vooruit ontregelen. De grenzen werden echter verlegd tot enkele grove charges maar de leidsman trad hier niet altijd kordaat op. Toen Rijssen Vooruit een keer onachtzaam aan het verdedigen waren en de vrijstaande Maneschijn van Daarlerveen te veel ruimte gaf, schoot de spits de bal onberispelijk in de verre hoek en tekende de 1-0 aan.

Rijssen Vooruit begon iets beter spel te vertonen maar leidde echter niet tot echte grote kansen. De grootste mogelijkheid, een penalty, werd door de scheidsrechter niet gegeven want het neerhalen van Rene Koezen werd beoordeeld als een schwalbe, tot ieders verbazing.

Rijssen Vooruit was in de tweede helft geen schim van de eerste helft. Het kwam, met name door het invallen van Mario Vos, scherp uit de startblokken en greep Daarlerveen figuurlijk bij de keel. Er was maar één team aan het voetballen en creëerde enkele hele grote kansen. Met name werden de inzetten van Bjorn Rutten goed gepareerd door de keeper of stond de lat in de weg. De verwachte 1-1 kwam uiteindelijk van Huseyn Cengiz. Deze speelde zich langs enkele spelers vrij naar binnen en legde de bal geplaatst in de verre hoek. Het wachten was op de tweede treffer, zeker gezien het spelbeeld.

De strijd werd echter grimmiger, Daarlerveen greep elke mogelijkheid aan om het vuurtje op te stoken en dat lukte. Allereerst kwam Rijssen Vooruit, terecht, met tien man te staan en niet lang daarna besloot de scheids een afkoelingsperiode in te lassen om de gemoederen te bedaren.

Na deze periode was het wederom Rijssen Vooruit dat met tien man het veldoverwicht had en op voorsprong had kunnen komen maar de bal stuiterde net op toen Rene Koezen voornemens zijn inzet tot een doelpunt te promoveren. Daarlerveen nam ondanks een overtal genoegen met een punt en liet dat in hun spel ook blijken. Helaas zat er niet meer in liet Rijssen Vooruit dure punten liggen en kon concurrent SVVN uitlopen en DKB dichterbij komen.

Volgende week mag Rijssen Vooruit het thuis opnemen tegen DRC’12, aanvang 14.30 uur.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn