Risne Stars Heren 1 weet weer wat winnen is

Afgelopen zaterdag (23 februari) trad het Heren 1 team van Risne Stars in de Reggehal aan tegen het tweede team van Valley Bucketeers. Waar Risne Stars nog volop in de strijd is tegen degradatie uit de 1e klasse C, was de tegenstander uit Nijverdal al bijna zo goed als zeker van handhaving.

Gelukkig kon Risne Stars voor het eerst sinds lange tijd weer een beroep doen op routinier Robin Brouwer en dat bleef niet zonder succes. In een spannend duel wist Risne Stars mede aan zijn hand op de beslissende momenten weer afstand te nemen van de Valley Buckereers. Nadat de tegenstander zich diverse malen weer terug in de wedstrijd wist te vechten, werd er drie minuten voor tijd ‘eindelijk’ het beslissende gat werd geslagen. Een run van zes punten bij een stand van 63-58 was Valley Bucketeers namelijk te machtig, waarna Risne Stars de eindstand uiteindelijk bepaalde op 71-59.

Door deze overwinning neemt het Heren 1 team afscheid van de laatste plaats, maar is men nog lang niet uit de degradatiezorgen. Hiervoor dient men in de laatste vier duels van dit seizoen nog minimaal één plaats te stijgen om boven de rode (degradatie)streep te kunnen komen.

De topscoorders van zaterdag waren: Robin Brouwer 32, Wouter Bökkerink 15, Erjan Ligtenberg 9, Ralph Pluimers 8, Gerrit Jan Ligtenberg, Gerold Grouve, Jeroen Vossebelt 2 & Leo Langkamp 1.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn