Opstelling: Alex Calkhoven, Dave Loohuis, Tycho Descamps, Ruud Slagman, Nick Velten, Adrian Kwintenberg, Jurgen Siemerink, Ahmet Alan, Hulusi Yilmaz, John Loohuis en Myron Wolterink
Sinds de winterstop heeft R.K.S.V. nog geen puntverlies geleden en dat moest men zo houden in het koude en winderige Almelo. Voor de jeugd was alles afgelast en misschien had dat ook wel voor de senioren moeten gelden. Desalniettemin werd er gewoon gevoetbald uit tegen DRC’ 12, de ploeg die vorige week sinds lange tijd weer drie punten liet bijschrijven.
Trainer Werner Loode moest weer flink puzzelen aangezien er uit de eigen selectie maar 11 spelers beschikbaar waren, waarbij er ook nog twee vraagtekens waren. Adrian Kwintenberg had de hele week niet getraind en wou de warming-up afwachten, Myron Wolterink dacht dat hij sinds drie maanden eindelijk weer fit zou zijn. Gelukkig konden beide spelers starten en kwamen er spelers van A1, zondag 2 en zaterdag 2 (die al een hele wedstrijd hadden gespeeld) de selectie versterken.
Vanaf het begin was het lastig om te voetballen en echt grote kansen werden er niet gecreëerd. De Oranjehemden hadden een klein overwicht, maar net als de thuisploeg werd er de eerste helft niet gescoord. De goed leidende scheidsrechter had alles onder controle en hoefde niet vaak in te grijpen.
In de rust keken we elkaar eens recht in de ogen aan, als we koploper willen blijven zal het een stuk beter moeten en moet er meer inzet getoond worden. De mannen hadden dit goed begrepen en kregen meteen enkele grote kansen na rust, welke helaas niet verzilverd werden. Myron Wolterink ging naar 60 minuten moegestreden naar de kant voor A1-speler Joost Nollen en ook Wouter Kamerink kon zich klaar maken voor een invalbeurt. Echter gebeurde op dat moment juist wat alle Rijssenaren hoopten, er werd gescoord door R.K.S.V. Het was Dave Loohuis is die de bal neerlegde op de zestienmeter, waarbij Adrian Kwintenberg de bal netjes in de hoek schoof, 0-1. Hierna waren er nog slechts 10 minuten te spelen en Wouter Kamerink mocht weer op de bank plaats nemen. Niet veel later besliste Hulusi Yilmaz de wedstrijd na een steekpass van Jurgen Siemerink. Na de 0-2 kreeg DRC’12 zijn eerste kansen, maar er werd niet meer gescoord en het gat op de nummer twee blijft hierdoor acht punten.
In deze sportieve wedstrijd was het zuur voor de Almelose ploeg, die dicht tegen een gelijkspel aan zaten. Komende week de derby, uit tegen Sportclub Rijssen, op Sportpark De Koerbelt. Wees allen welkom, 14:30 uur is de aftrap.