De komende weken treedt Muziektheater Servus Almelo tien keer in de regio op met de zelfgeschreven Sinterklaasmusical ‘Radio Pepernoot’. Op zondag 30 november is de musical om 13.00 uur voor iedereen te zien in het Kulturhus Kruidenwijk in Nijverdal. Kaartjes kosten 4 euro.
Sinterklaas: “Dit jaar ben ik te gast in de studio van Radio Pepernoot. Twee maffe radioreporters stellen mij allemaal vragen. En dat komt goed uit, want ik ben mijn mijter op het dak kwijtgeraakt. Samen met al mijn Pieten doe ik een oproep aan alle kinderen van Nederland om de mijter te vinden. Zal dat lukken?”
Vanaf 2007 verzorgt Muziektheater Servus uit Almelo voor diverse bedrijven en organisaties de Sinterklaasmusical. Met ieder jaar een ander verhaal. Dit jaar is de musical tien keer te zien. Diverse bedrijven uit Almelo, Borne, Den Ham, Hengelo, Hellendoorn en Nijverdal ontvangen de Sint en zijn Pieten voor een 45-minuten lang optreden. Bekende kinderhits zijn omgevormd tot Sinterklaasliedjes waar jong en oud van genieten.
Dit jaar is de Sinterklaasmusical ook te zien voor iedereen die dit wil. Op zondag 30 november treden de Sint en Pieten op in het Kulturhus Kruidenwijk in Nijverdal. De voorstelling begint om 13.00 uur. Kaartjes kosten € 4,-, inclusief koffie/thee of ranja. Kaartjes zijn te koop bij het Kulturhus Kruidenwijk, Jumbo Kuperserf en Boekhandel Westerhof in Nijverdal.
De musical wordt volledig door de leden van Servus geregeld. Een paar getallen: 20 zingende en dansende Pieten spelen samen met Sinterklaas het verhaal. Tien technische leden hebben het decor gemaakt, zo’n tien leden (ver)maken de kleding, vijf leden regelen de grime en vijf de catering. Daarbij regelen nog enkele leden de organisatie en coördinatie van de optredens.
Muziektheater Servus Almelo bestaat sinds 1985 en telt ruim 100 leden. Ieder jaar treedt de vereniging diverse keren op. Op 30 en mei 2015 vertolkt Servus hier de bijzondere productie ‘Romeo & Julia?’.