Op maandag 1 september start het nieuwe seizoen van het tabletcafé in de Bibliotheek in Rijssen. Deze keer is er een oefentherapeute aanwezig om tips te geven over het voorkomen van klachten die kunnen ontstaan door het werken met tablet of pc.
Het tabletcafé in de Bibliotheek Rijssen draait al ruim een jaar. Iedere twee weken komen tablet-gebruikers samen om elkaar te helpen en te inspireren op het gebied van spelletjes, e-mail instellingen, het gebruik van de camera, Dropbox enzovoort. Ook kan men er terecht met vragen over e-books.
Op 1 september is oefentherapeute Leonoor Pol aanwezig om vragen te beantwoorden over verantwoord werken met computers en tablets.
Belangstellenden zijn, met hun tablet, welkom in de Bibliotheek in Rijssen tussen 11.00 uur en 12.30 uur.
Wie meer wil weten kan contact opnemen met annelieskremer@bibliotheekrijssenholten.nl of kijken op www.bibliotheekrijssenholten.nl .