Terecht verlies tegen De Esch 1

Zaterdag 30 november speelden we onze derde wedstrijd voor de tweede periode, uit tegen De Esch in Oldenzaal.Vooraf werd er gehoopt om aansluiting te vinden richting onze tegenstander, het verliep heel anders door een 3-0 overwinning voor de thuisploeg.

De wedstrijd was slechts enkele minuten onder weg of doelman Patrick Overdam mocht de bal al uit zijn net vissen.Aan de linkerkant werd er door meerdere personen niet ingegrepen en kon de rechtsbuiten zomaar het strafschopgebied binnen lopen en de bal bij de tweede paal binnen leggen.
Hierna volgde er nog een grote kans voor De Esch, maar gelukkig belandde de bal op de paal en bleef het 1-0.Hulusi Yilmaz en Gertjan Wilbers konden op snelheid voor gevaar zorgen, maar het afronden was helaas niet aan onze buitenspelers besteed.

Na de rust ging de Esch door waar het gebleven was, druk naar voren en kansen missen.Met name doelman Patrick Overdam hield de ploeg op de been door enkele knappe reddingen, waaronder een penalty die hij stopte.Nadat via een snelle counter Gertjan Wilbers een teenlengte tekort kwam voor de 1-1, viel de 2-0 toch nog in het netje door een rake kopbal.Geheel terecht gezien het spelbeeld, werd de eindstand even later zelfs nog op 3-0 voor De Esch gezet.In de tweede periode had R.K.S.V. goede zaken kunnen doen, maar helaas werden de punten niet meegenomen naar Rijssen.

Onderin kwamen enkele ploegen dichterbij onze Oranjezwarte trots, waardoor komende zaterdag 7 december gewonnen moet worden van Grolse Boys.

Deze wedstrijd thuis tegen de hekkensluiter vangt om 14:30 uur aan op Sportpark De Koele.

Deel dit bericht op:
Facebook
Twitter
LinkedIn