‘Vroeger en nu in de Reggestreek’ is de naam van de themarit van de gele Reggestreekbus die deze zomer verreden wordt op een viertal woensdagen in de zomervakantie. De bus neemt gasten van de parken en inwoners mee naar leuke bezoekpunten en bezienswaardigheden in de Reggestreek.
De rit wordt vanuit Holten en Hoge Hexel aangereden en brengt de deelnemers naar de Waarf in Enter, De Pelmolen in Rijssen en bij het Rijssens Museum en Internationaal Brandweermuseum. In de middag is er gelegenheid om de roofvogelshow in het volkspark te bekijken of kan men gezellig winkelen of aanleggen in het centrum van Rijssen.
Aan het einde van de dagtrip worden de gasten weer op authentieke wijze teruggebracht naar de opstapplekken. Voor Holten zijn dat de parken De Holterberg, De Lindenberg en Landal Twenhaarsveld, in Hoge Hexel zijn dat De Tolplas, Bungalowpark Hoge Hexel en Landal De Elsgraven. Op de rit van en naar Hoge Hexel kan er ook opgestapt worden in het centrum van Wierden, zodat ook inwoners uit Wierden mee kunnen met de busrit.
Voor deelname is het noodzakelijk dat men zich minimaal 2 dagen tevoren opgeeft voor een van de rijdagen op woensdag 20 of 27 juli, of woensdag 3 of 10 augustus bij Tourist Info Wierden (0546-574911/ Wierden@twenteinfo.nl ) of bij de receptie van het park van verblijf. Deelname aan deze dagtocht kost voor een volwassene € 12,50 en voor kinderen (4-12 jaar) € 7,50 en dat is inclusief entree bezoeklocaties. Jongere kinderen kunnen gratis mee op schoot. Wie meer informatie wenst of vragen heeft kan bellen met Tourist Info Wierden 0546-574911.